درباره ما بیشتر بدانید.

سحر حیدری آلمان آباد

در سال 88 وارد دانشگاه ارومیه در رشته مامائی شده ام سپس در شهرستان سردشت در بخش زایمان بیمارستان امام خمینی (ره) مشغول به کار شدم و از سال 95 نیز در مرکز بهداشت ارومیه هستم و از سال 96 مربی کلاس های آمادگی برای زایمان فیزیولوژیک می باشم. تحت عنایت پروردگار در حال حاضر به عنوان یک ماما و با لطف شدیدش به خودم باور دارم و بارها دست محافظش را حس کرده ام و خداوند را شاکرم.

برخی از خدمات ما

بیماری های زنان

زنان بخش مهمی از هر جامعه را تشکیل می‌دهند و توجه به سلامت آنها اهمیت بسیاری دارد. بنابراین باید درمورد بیماری های زنان اطلاعات و آگاهی لازم را داشته باشند.

معاینات دوره ای پستان

معاینه بالینی پستان ها معاینه ی فیزیکی است که توسط پزشک انجام میشود. معاینه فیزیکی پستانها در کنار ماموگرافی سینه انجام می شود تا احتمال سرطان پستان در یک خانم بررسی شود.

گذاشتن آیودی

 IUD وسیله ای است که در درون حفره رحم قرار داده می شود این دستگاه وسیله کوچک به شکل حرف T می باشد که در قسمت بالای حفره رحم جاگذاری می‌شود و سبب جلوگیری از بارداری می شود.

رفع اختلالات جنسی

اختلالاتی که واکنش های جنسی را تحت تاثیر قرار می دهد و فرد را دچار مشکل می نمایدرا اختلالات جنسی می گویند،بروز این اختلال سبب نارضایتی فرد و شریک جنسی او و بسیاری از مشکلات دیگر میشود.

آخرین مقالات

مدرک ها

photo_۲۰۲۰-۱۱-۰۸_۰۶-۵۰-۰۹
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۴4۳
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۲۶
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۲۹
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۳۱
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۳۴
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۳۹
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۴۹
photo_۲۰۲۰-۱۱-۱۲_۰۵-۳۴-۳۶

قبلی
بعدی